top of page

Recenze našich studentů a kurzistů

recenze Baruš.jpg

Pokud se chcete přihlásit do této školy, chtěla bych vám napsat moje dojmy a přesah. Nemáte-li s jógou zkušenosti do větší hloubky a byli jste prozatím jen na lekcích, kde se převážně cvičí, dostanete ucelený obraz o tom, co to jóga je. Pokud jste již např. lektor, nebo se chcete dovzdělat, což byl i můj případ, dostanete vysokou školu jógy s obrovským přesahem. Nejen obsahem učiva, posloupností, ale i (a hlavně) kvalitními lektory, kteří jsou srdcem jogíni a zároveň mají odbornou specializaci, neuvěřitelně dlouhé praxe, jak osobní, tak v učení druhých. Vůbec neváhejte, stojí to za každy víkend. Takovouto komplexnost vám dají asi málokde. Pro mě to je bakalářský titul:), děkuji za cenné zkušenosti a přeji novým studentům trpělivost a radost, otevřenou mysl a chuť poznat jógu v sobě. Bára Trojanovice

Evi, moc děkuji za úžasný kurz instruktor jógy. Kurz byl pro mě velkým přínosem (nové znalosti o józe, sebepoznání), kde jsem také poznala milé lidičky, kteří můj život obohatili. Určitě budu pokračovat v "nadstavbě", kterou jsi nám nabídla. Přeji mnoho dalších spokojených studentů.

Vlaďka, Pražmo

Chtěla bych vřele doporučit všem potenciálním zájemcům o kurz instruktor/instruktorka jógy školu Evy Berkany. Sama jsem studium pod jejím vedením dokončila letos v dubnu. Studium mi pomohlo rozšířit obzory v oblasti jógy a ukázalo, jak širokým tématem jóga skutečně je a kolik možných cest obsahuje. Dále bych vyzdvihla velmi příjemnou atmosféru celého kurzu a skutečně odborné znalosti lektorek Evy i Lenky.  Děkuji moc Evi, byla to velká radost studovat ve vaší škole a načerpat všechny nové znalosti a dovednosti.

Kristýna, Dobrá u FM

Do kurzu jsem naskočila na poslední chvíli, váhala jsem totiž dost dlouho, zda je kurz vlastně pro mě, když nemám ambice jógu učit. Kurz jsem chtěla absolvovat spíše pro sebe, abych ty střípky informací, které o józe mám, prohloubila a poskládala do srozumitelnější, ucelenější mozaiky, a abych udělala něco pro sebe a své tělo. Musím říct, kurz předčil veškerá má očekávání. Jsem velmi vděčná, že jsem do toho nakonec šla a váhá-li někdo další, vzkazuji – běžte do toho!  Celý kurz byl veden ve velmi přátelské, vstřícné atmosféře, teoretické přednášky se vyváženě střídaly s jógovou praxí, důraz byl kladen na vlastní prožitek, vlastní zkušenost.  Mám-li to shrnout pár slovy, tak za mě to bylo velmi komplexní, profesionální,  srozumitelně předané, do hloubky, prožitkové, sebepoznávací, laskavé. Byla to radost. Holky (lektorky), moc děkuji!! 

Jana, Ostrava

bottom of page